Startujemy z Ligą po świętach! 13/14 kwietnia

UWAGA!

START LIGI ZOSTAJE PRZESUNIĘTY NA 13/14 KWIETNIA, SPOTKANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ PO ŚWIĘTACH, zainteresowane drużyny które zgłosiły swój udział zostaną powiadomione telefonicznie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Edycji Starosądeckiej Lidze Orlika o Puchar Burmistrza Starego Sącza. Rozgrywki piłkarskie organizowane przez Animatorów boisk Orlik w Starym Sączu i Gołkowicach cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców. Tym razem postaramy się również spełnić oczekiwania adeptów futbolu. Zachęcamy gorąco do zapisów.

Zapewniamy:

Zdrową rywalizację!

Mecze raz w tygodniu!

Klasyfikację, tabele, terminarz na stronie internetowej ligi!

Aktywne spędzenie czasu!

Profesjonalną obsadę sędziowską!

3 miesiące gry!

System rozgrywek taki sam jak w drugiej edycji!

Wszystkich zainteresowanych rozgrywkami zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rozgrywek, który jest dostępny na stronie.

Najważniejsze informację:

Wpisowe 300 zł

Max. 12 zawodników

2 zawodników czynnych

Wiek: powyżej 15 lat

Mecze odbywać będą się na Orliku w Starym Sączu lub Gołkowicach

Mecz 2x25minut

Atrakcyjne nagrody

Zapisy do 16 Marca

UWAGA !

PYTANIA BARDZO PROSIMY KIEROWAĆ WYŁĄCZNIE NA ADRES E-MAIL: ligastarysacz@gmail.com

W pierwszej kolejności do rozgrywek przyjmowane będą drużyny składające się w większości z zawodników mieszkających na terenie gminy Stary Sącz.

ZAPISY !

W przypadku chęci zgłoszenia drużyny do rozgrywek prosimy o pobranie listy zgłoszeniowej do starosądeckiej ligi orlika ze strony, wypełnienie jej ( WYPEŁNIAMY WSZYSTKO ELEKTRONICZNIE POZA kolumną "podpis" ) i wysyłamy zgłoszenie na adres e-mail: ligastarysacz@gmail.com

Organizatorzy zweryfikują poprawność danych osobowych i przynależności klubowej.

W przypadku zatwierdzenia zgłoszenia zostanie wysłany e-mail zwrotny.

BARDZO PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE REGULAMINU !

Wpisowe należy uregulować na spotkaniu organizacyjnym które odbędzie się kilka dni przed starem ligi.