Starosądecka Liga Orlika zakończona !

Zakończyliśmy pierwszą edycję Starosądeckiej Ligi Orlika, rozgrywanej przy ulicy Bandurskiego na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Były to 3 miesiące gry, 14 kolejek i aż 42 spotkania w których rywalizowało 7 drużyn.

W rozgrywkach brało udział ponad 80 osób z czego większość z terenu miasta i gminy Stary Sącz.

Każdy mecz był bardzo emocjonujący, padło łącznie 413 bramek a najwięcej strzelili zwycięzcy ligi Mar-Bud Moszczenica bo aż 102 bramki.

Nagrody wręczył Burmistrz Kazimierz Gizicki wraz z organizatorem Pawłem Mardułą.

W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęli reprezentanci Moszczenicy Wyżnej którzy zgromadzili 31 punktów, tuż za nimi ze stratą 9 oczek uplasowali się Partyzanci a na 3 miejscu podium Mostki.

7. Gold - Team

W klasyfikacji króla strzelców nie do przeskoczenia był Karol Klimek (Moszczenica) który zdobył aż 27 bramek, na drugiej pozycji uplasował się jego klubowy kolega Paweł Marduła z 20 trafieniami a tuż za nim Tomasz Bednarczyk (Sandecja) z 19 golami.

1. Karol Klimek 27

2. Paweł Marduła 20

3. Tomasz Bednarczyk 19

4. Piotr Zajączek 18

5. Mariusz Mirek 16

Klasyfikacja króla asyst była bardzo zacięta jesli chodzi o miejsce 3, dwa pierwsze miejsca były znów poza zasięgiem a zdobyli je zawodnicy z Moszczenicy Paweł Marduła 23 asysty i Karol klimek 14 asyst, na trzeciej pozycji uplasował się Łukasz Szczygieł (Klarysi) 11 asyst.

1. Paweł Marduła 23

2. Karol Klimek 14

3. Łukasz Szczygieł 11

4. Paweł Klatka 10

5. Tomasz Bednarczyk 10

Najlepszym bramkarzem został Rafał Sierota (Moszczenica) który puścił tylko 30 bramek, strzelił 2 i miał 6 asyst.

Na drugim miejscu uplasował się Mariusz Kuźma(Partyzanci) a na trzeciej pozycji Aleksander Szczepaniak (Harnasie).

Nagrodę fair-play przyznano drużynie KLARYSÓW za ogrom chęci oraz grę zgodną z przepisami.