Ostatnie mecze i zakończenie Ligi Orlika !

Na Poniedziałek 09.06.2014r. zaplanowaliśmy zakończenie Starosądeckiej Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Starego Sącza.

Zakończenie oraz wręczenie pucharów i nagród odbędzie się o godzinie 21 na które zapraszamy wszystkie drużyny oraz naszych wiernych kibiców.

Zanim oficjalnie zakończymy rozgrywki zapraszamy na dwa mecze ostatniej kolejki:

19.00   Harnasie - Moszczenica

20.00   Klarysi - Sandecja

mecz Partyzanci - Gold-Team został zweryfikowany jako walkower na korzyść Partyzantów.

Turniej organizowany jest przez Animatora Starosądeckiego Orlika Pawła Mardułe.

Przypomnijmy że od Marca rozegraliśmy 42 spotkania przez 3 miesiące gry ! W rozgrywkach wystąpiło około 80 osób występujących w 7 drużynach.

W Poniedziałek zostaną wręczone dyplomy i puchary dla najlepszych strzelców, asystentów, bramkarzy oraz nagroda fair-play.

Każda z drużyn dostanie również pamiątkowy puchar ufundowany przez Burmistrza Starego Sącza.