Uwaga! Ostrzegamy..

W związku z zachowaniem drużyn Sączersi i Handl-BET, ostrzegamy wszystkich uczestników przed udziałem w meczach zawodników nie zgłoszonych do rozgrywek.

W drużynie Sączersi wzieło udział 2 zawodników, którzy nie widnieli na liście zgłoszeniowej drużyny, w związku z tym otrzymują walkower 0-5. Oraz ostrzeżenie, ponowne takie zachowanie skutkować będzie punktami karnymi.

Drużyna Handl-BET również ukarana zostaje walkowerem 0-5 w związku z udziałem jednego zawodnika nie zgłoszonego wcześniej do rozgrywek, jednocześnie będącego zawodnikiem "okręgówki" co jest niedopuszczalne w naszych rozgrywkach. Dodatkowo drużyna podała nazwisko strzelca niezgodne ze stanem faktycznym. Ostrzegamy, że kolejne takie zachowanie będzie skutkować punktami karnymi.

Organizatorzy oraz sędziowie będą bardzo wyczuleni na wyżej wymienione drużyny. Przypominamy wszystkim zawodnikom biorącym udział w rozgrywkach SLO o przestrzeganie regulaminu oraz kulturalne zachowanie na boisku.