Tylko 3 mecze w 7 kolejce !
Grupa A - Gołkowice 19.00 Okna Groński - Berserkers 14 - 8 bramki: Lizoń 5x, Burchel 4x, Gromala 3x, Kumorek, Kurowski - Witowski Dom....
Zaostrzenie kar w regulaminie !
W związku z drastycznym łamaniem celów Starosądeckiej Ligi Orlika, organizatorzy zmuszeni są zaostrzyć kary w regulaminie w celu...
Uwaga odwołane 2 mecze w Poniedziałek !
Zgodnie z regulaminem swoje mecze przekładają kapitanowie drużyn FC SMRÓDKA oraz SĄCZERSI terminy zostaną podane po konsultacji...
Zapowiedź 6 kolejki w Gołkowicach!!!
Rozgrywki wkraczają w fazę spotkań rewanżowych. Niezwykle ciekawy układ tabeli zapewni emocje do końca, ponieważ 3 drużyny zgromadziły na swoim koncie po 12 pkt. O 21:00 dojdzie do bezpośredniego starcia 2 z nich. Serdecznie zapraszamy do (kulturalnego;) kibicowania !!! 19:00...
Wyniki 6 kolejki - Stary Sącz!!!
HARNASIE 5 - 6 SMRÓDKA BRAMKI:Skoczeń x 3, sam., Kowalczyk - Kamiński x 3, Zomber, Orzechowski, Szczepaniak, KARTKI (ż):Kamiński, Orzechowski, Zomber KLARYSI 1 - 7 ARES BRAMKI:Adamczyk K. - Baczyński, Urbaniak, Kociołek, Kołodziej x 3, Lampard, KARTKI:Tokarczyk M. (ż),...
Niespodzianka w 5 kolejce !
grupa A - Gołkowice 19.00 Eksperyment - Okna Groński 6 - 2 bramki: Szewczyk Ł 2x Głębocki 2x, Bober, Budnik - Lizoń, Majerski W. 20.00 Mostki - Pustynne Jastrzębie 4 - 8 bramki: Zając 2x, Tokarczyk,...
Uwaga!!! Zmiany w 6. kolejce w Starym Sączu!!!
Nowy terminarz na 6. kolejkę - 04. VIII. 2014: 20:00 - Harnasie - Smródka 21:00 - Klarysi - Auto Ares Moszczenica - Sączersi - odwołany na wniosek Moszczenicy - termin zostanie podany po uzgodnieniu z przeciwnikiem!!!
Harmonogram na pozostałe kolejki !
Kolejka 5 28/29.07 grupa A - Gołkowice 29.07 19.00 Okna Groński - Eksperyment 20.00 Mostki - Pustynne Jastrzębie 21.00 Berserskers - Rolbud Instal grupa B - Stary Sącz 28.07 19.00 Klarysi - Sączersi 20.00 Moszczenica - FC Smródka 21.00 ...
Deszczowo w 4 kolejce w Gołkowicach !
19.00 Mostki - Eksperyment 1 - 11 bramki: Janik - Głębocki 5x, Kumor 2x, Szewczyk M. 2x, Bober, Banach kary: Konieczny ż.k - Głębocki ż.k 20.00 Okna Groński - Rolbud Instal 4 - ...
Czwarta kolejka spotkań w padającym deszczu !
19.00 Harnasie - Sączersi 8 - 4 bramki: Skoczeń 6x, Kowalczyk 2x - Gurgul, Mirek, Cygan, Bednarczyk kary: Bugara - ż.k - Sobonkiewicz ż.k, Bednarczyk ż.k, Gurgul ż.k (pauza w kolejnym spotkaniu) 20.00 Auto Ares - FC...
Harmonogram na 21/22 Lipca !
Grupa A - Gołkowice 19.00 Mostki - Eksperyment 20.00 Okna Groński - Rolbud Instal 21.00 Pustynne Jastrzębie - Berserskers Grupa B - Stary Sącz 19.00 Harnasie - Sączersi 20.00 FC Smródka - Auto Ares 21.00 Klarysi - Mar-Bud...
Wyniki 3 kolejki z Gołkowic !
19.00 Okna Groński - Mostki 9 - 3 bramki: Majerski W 3x, Lizoń 2x, Burchel, Kumorek, Kołodziej, samob - Pietrzak, Jodłowski, Konieczny 20.00 Rolbud Instal - Pustynne Jastrzębie 1 - 19 bramki: Haza - Mirek...
3 kolejka w Starym Sączu za nami !
19.00 Auto Ares - Moszczenica 3 - 7 bramki: Kołodziej 3x - Lorczyk Ł. 4x, Marduła 2x, Lorczyk P. 1x kary: Kociołek ż.k. - Lorczyk P. ż.k 20.00 Harnasie - Klarysi 2 - 12 bramki: Zajączek, Szczepaniak...
Wyniki 2 kolejki i harmonogram na 14/15 Lipca !
Wyniki 2 kolejki grupa A - Gołkowice 08.07.2014 19.00 Pustynne Jastrzębie - Eksperyment 11 - 2 bramki: Mirek 5x, Zwolinski 3x, Skrzypiec, Marczyk 2x - Banach, Kumor kary: Skrzypiec ż.k i Maciuszek ż.k. 20.00 Berserkers...
Wyniki 2 kolejki - grupa B Stary Sącz !
19.00 FC Smródka - Klarysi 1 - 23 bramki: Szczepaniak - Wardęga 7x, Darowski 5x, Faron 4x, Kramarczyk 2x, Szczygieł 2x, Olchawa D. 1x, ADamczyk 1x, samob. 1x kary: Sowiński ż.k. 20.00 Auto Ares - Sączersi ...
Terminarz na 2 kolejkę. 7/8 Lipca !
7.07.2014r. Stary Sącz 19.00 Klarysi - Smrodka 20.00 Ares - Sączersi 21.00 Moszczenica - Harnasie 8.07.2014 Gołkowice 19.00 Jastrzębie - Eksperyment 20.00 Berserkers - Okna Groński 21.00 Mostki...
Wyniki 1 kolejki - grupa B Stary Sącz !
19.00 Moszczenica - Sączersi 5 - 3 bramki: Marduła 2x, Garwol, Kałuzinski, Lorczyk M. - Bednarczyk, Sobonkiewicz, Cygan kary: ż.k. Garwol - ż.k. Gurgul 20.00 Smródka - Harnasie 1 - 21 bramki:...
Wyniki 1 kolejki grupy A !
19.00 Okna Groński - Pustynne Jastrzębie 8 - 3 bramki: Burchel 3x, Lizoń 3x, Gromala, Kurowski - Marczyk, Kuźma, Pazgan 20.00 Berserskers - Mostki 6 - 0 bramki: Witowski 2x, Stojda 2x, Mirek,...