Moszczenica zapewniła sobie mistrzostwo w 12 kolecje !

12 kolejka za nami, grad bramek w meczu Harnasi z Sandecją, Moszczenica z mistrzowskim tytułem po dobrym meczu z Partyzantami oraz walkower dla Mostek to rezultaty dzisiejszych spotkań.

19.00 Harnasie - Sandecja

13 - 7

bramki: Tobiasz 5x, Paciorek 2x, Wysopal, Szczepaniak, Zajączek 3x, Bugara - Bednarczyk 2x, Wojtas P. 3x, Stachoń, Broniszewski G.

20.00  Partyzanci - Moszczenica

1   -   4

bramki: Buczek - Garwol, Kałuzinski, Majewski, Lorczyk Ł.

21.00  Mostki - Gold Team

5  -  0w

drużyna Gold Team nie stawiła się na spotkanie

Odpowiadając na zarzuty jednej z drużyn, informuję iż w regulaminie nie ma punktu który mówi o możliwości przełożenia spotkania ! W związku z tym uczulam na dokładniejszą analizę regulaminu. Informuję również że 15 minut po wyznaczonym terminie przyznaję się walkower jeżeli w jednej z drużyn nie ma przynajmniej 4 zawodników. Przepis ten nie ma żadnego znaczenia w przypadku jeśli jest na boisku przynajmniej 4 zawodników zdolnych do gry, w tym wypadku mecz powinien rozpocząć się punktualnie.